O firmie Aktualności Galeria Kontakt Strona główna

Hantesis:

Jest to włoska firma produkująca profesjonalne kosmetyki wysokiej klasy pod względem jakości i wizerunku.

Celem HANTESIS jest stworzenie partnerskich układów ze stylistami i fryzjerami dając im nie tylko do dyspozycji produkty na wyłączność ale oferując usługi i serwis mający na celu stały wzrost profesjonalności.

W ciągu kilku lat HANTESIS stała się rzeczywistością międzynarodową. Aktualnie jest obecna w wielu krajach na całym świecie, a to nie tylko, dzięki strategiom handlowym i marketingowym ale przede wszystkim dzięki zaufaniu jakie daje i przez cały czas otrzymuje od rynku.

Polityka HANTESIS jest taka aby stać po stronie swoich partnerów - stylistów i fryzjerów.


Filozofia:

Z przeprowadzonych analiz wynika, że w dzisiejszych czasach kobiety otrzymują wiele bodźców motywujących je do zakupu produktów z szerokiej dystrybucji. Wpływ tutaj mają wszędzie obecne reklamy, interesujące opakowania owych produktów jak również zastosowane w nich przyjemne zapachy.

W odpowiedzi HANTESIS stworzyła opakowania, które nie mają nic do pozazdroszczenia wysokiej kosmetyce, skomponowała przyjemne zapachy, a do tego gwarantuje wysokiej jakości surowce, dzięki którym można osiągnąć doskonałe rezultaty w krótkim czasie. To wszystko w celu zachęcenia ostatecznego klienta do nabycia tych produktów od swojego profesjonalnego konsultanta, fryzjera, który jest rzeczywistym ekspertem i znawcą problematyki włosów.


Wyłącznie dla profesjonalistów na całym świecie.

QUANTIC SP. z o.o. - ul. Przemysłowa 1 - 05-205 Klembów - tel. (+48 29) 777 91 17 - fax. (+48 29) 777 91 07 - hantesis@hantesis.com.pl